język angielski


Zajęcia dla dzieci » dzieci szkolne  » język angielski

Dzieci bardzo szybko uczą się języków obcych, dlatego ważne jest kierowanie ich rozwojem w taki sposób, aby jak najwięcej nauczyły się w trakcie edukacji wczesnoszkolnej. W trakcie gier i zabaw dostosowanych do ich poziomu rozwoju. Ciekawą i skuteczną drogą do celu są gry i zabawy dydaktyczno – językowe.
wiemy jak ważny jest rozwój językowy dzieci  od najmłodszych lat dlatego oferujemy wyjątkowe zajęcia dla najmłodszych, które prowadzone są przez specjalnie wybranych lektorów mających nie tylko doświadczenie w pracy z dziećmi, ale także mających z nimi świetny kontakt.
Specjalnie opracowane programy nauczania łączą naukę i zabawę, bo w przypadku dzieci to najlepszy i najbardziej naturalny sposób na opanowanie języka.
Na zajęciach wykorzystujemy podręczniki renomowanych wydawnictw, które zostały opracowane specjalnie do nauki dzieci. Interesujące czytanki, zagadki, scenki, piosenki, gry i kolorowe obrazki sprawiają, że nauka języka obcego jest dla dziecka przyjemnym doświadczeniem. Zajęcia indywidualne, lub w dwu, trzyosobowych grupach umożliwiają najmłodszym aktywny udział w zajęciach, a nauczycielom indywidualne podejście. Rodzice natomiast  mają możliwość kontrolowania procesu nauczania i mogą na bieżąco omawiać z nauczycielem postępy dziecka w nauce. Rodzice mają również wpływ na to jaki materiał i w jakiej formie jest realizowany podczas zajęć.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com